Výprodej obuvi ve Dřetovicích

vyprodej-vstup.jpg

Vážení zákazníci,
v obci se buduje kanalizace, dostupnost do obce je dopravně omezená, ale vždy je jeden směr průjezdný.

1.4 - 19.5. uzavírka směru od Stehelčevsi.
Plně průjezdný je směr od Kovár a Libochoviček. Cedule jsou špatně značené, Dřetovice jsou na značce přeškrtlé a je tam označen zákaz vjezdu a slepá ulice, do obce se však dostanete od Kovár (Libochoviček) bez omezení - po průjezdu  viaduktem.

20.5. - 15.6. uzavírka Libochoviček.
Ve směru od Kovár bude silnice průjezdná. Průjezdná bude také silnice od Stehelčevsi, bude zde usměrněn provoz jedním směrem na semafor.

Bohužel dopravní značení mnohdy neodpovídá skutečnému stavu, prosíme vás o trpělivost. Výprodejový stan je umístěný uprostřed obce.


Provozní doba:
Pondělí: 15-17 hodin
Středa: 15-17 hodin
Sobota: 9-12 hodin

(Ve dnech státních svátků je zavřeno)


Najdete nás na adrese:  Dřetovice 28, 273 42

Vjedete do areálu firmy, kde je vyhrazené parkování. Projdete celým venkovním areálem vnitřku firmy okolo bílého stanu, tam probíhá výprodej. Vstup je zezadu.

PLATBA POUZE V HOTOVOSTI

Zboží v této prodejně je jiné než na výprodejovém e-shopu. Jedná se o doprodej starších kolekcí a skladových zásob, spíše okrajové velikosti. Najdete u nás dětskou, dámskou i pánskou obuv. 
Na výprodejovou prodejnu není telefon, ověření artiklů a velikostí je možné pouze fyzicky na prodejně. Zboží není možné vrátit. Výměny umožňujeme.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.
SANTÉ - zdravotní obuv sro