Ateliéry zdravého obouvání pro koncové zákazníky

Nejste velkoobchodní partner? Nevadí, přijďte, vyzkoušejte a kupte si módní pohodlné boty z širokého sortimentu zdravotní obuvi SANTÉ. Učinit tomu takmůžete již v mnoha částech republiky: dvě prodejny najdete v Praze, další v Brně, Ostravě, Pardubicích, Liberci, Jihlavě, na Kladně, v Lounech, ve Žďáru nad Sázavou či ve slovenské Žilině. Ve všech Ateliérech je vám k dispozici naše odborná obsluha. Náš sortiment samozřejmě najdete i v široké síti lékáren a zdravotních obchodů.
Níže najdete komtakty na všechny naše vzorkové prodejny.

PRAHA

Vinohradská 131
130 00 Praha 3

Telefon: +420 222 710 203
E-mail: vinohradska@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 18 hod.
So: 9 - 15 hod.
Ne: zavřeno

 

Václavské náměstí 28
110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 235 858
E-mail: alfa@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 18 hod.
So: 9 - 15 hod.
Ne: zavřeno

BRNO

Lidická 2030/20
(palác Turmalin - vedle Městského divadla)
602 00 Brno

Telefon: +420 511 182 801
E-mail: brno@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 12 hod. 12,30 - 17 hod.
So: 9 - 12 hod.
Ne: zavřeno

KLADNO

Arménská 3277 (OC OÁZA)
272 01 Kladno - Kročehlavy

Telefon: +420 311 583 500
E-mail: kladno@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Ne: 9 - 20 hod.

LIBEREC

Palachova 1404 (NG PLAZA)
460 90 Libere

Telefon: +420 482 323 725
E-mail: liberec@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Ne: 9 - 20 hod.

PARDUBICE

Třída Míru 62
530 02 Pardubice

Telefon: +420 461 316 934
E-mail: pardubice@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 18 hod.
So: 9 - 12 hod.
Ne: zavřeno

JIHLAVA

Znojemská 645/1
586 01 Jihlava

Telefon: +420 565 396 700
E-mail: jihlava@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 18 hod.
So: 9 - 15 hod.
Ne: zavřeno

OLOMOUC

Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

Telefon: +420 585 411 718
E-mail: olomouc@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 9 - 17,30 hod.
So: 9 - 12 hod.
Ne: zavřeno

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Nádražní 2186/52
591 01 Žďár nad Sázavou

Telefon: +420 566 624 210
E-mail: zdar@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 8,30 - 17,30 hod.
So: 8,30 - 11,30 hod.
Ne: zavřeno

DOMAŽLICE

Boženy Němcové 119
344 01 Domažlice

Telefon: +420 377 537 819
E-mail: domazlice@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Pá: 8 - 17 hod.
So: 8 - 12 hod.
Ne: zavřeno

OSTRAVA

OC GALERIE, Sjízdná 5554/2a
722 00 Ostrava - Třebovice

Telefon: +420 558 748 055
E-mail: ostrava@sante-sro.cz
 
Otevírací doba: Po-Ne: 10 - 20 hod.

ŽILINA (SK)

Ateliér zdravého obúvania
Mariánske námestie 31
010 01 Žilina 1