SANTÉ odměňuje za věrnost

Kupte svým dětem nové školní přezůvky v Ateliérech zdravého obouvání SANTÉ a získejte slevu!

Již při prvním nákupu získáte 5% slevu na nové zdravotní pantofle pro vaše dítko. Vaše sleva bude růst spolu s vaší ratolestí, protože se procentuální sleva bude každý rok zvyšovat. Proto neváhejte a zamiřte do našich Ateliérů zdravého obouvání co nejdříve, protože tato nabídka platí pouze do 30.9. 

obrazek.png

Proč volit boty SANTÉ?

Jsme tradičním českým výrobcem kvalitní zdravotní obuvi a zároveň dovážíme značkovou obuv z celého světa. Naše společnost působí na českém trhu přes 20 let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností s výrobou, prodejem a distribucí certifikované pracovní zdravotní, vycházkové i domácí obuvi. Zaměřujeme se na kvalitu v každém detailu, tak aby boty seděly pohodlně a vy jste si mohli užívat každý krok. 

 

Zdravotní pantofle mají anatomicky tvarovanou koženou stélku, která zabraňuje tvorbě ploché nohy. Díky koženému materiálu noha dýchá a nepotí se, tak jako v případě umělých materiálů. Pomocí přezek si můžete nastavit šířku pantofle dle šířky vaší nohy, takže si přijdou na své i lidé s vyšším nártem. Vybírat navíc můžete z mnoha barevných provedení, které se každým rokem obnovujeme a inovujeme. 


Mrkněte se, kde všude najdete naše Ateliéry zdravého obouvání - https://www.sante-zdravotni-obuv.cz/ateliery-zdraveho-obouvani


Sleva na nové školní přezůvky je každý rok platná od 1. 8. do 30. 9.