Slevová věrnostní karta SANTÉ

Kupte svým dětem nové školní přezůvky v Ateliérech zdravého obouvání SANTÉ a získejte slevu!

profilova-fotka.jpg

Proč SANTÉ

Poskytujeme lidem pohodlí a komfort již od roku 1997. Záleží nám na každé nitce a naším přáním je, aby vám obuv padla na míru a zajistila vám pohodlí ve škole, v práci i na výletě. Aby si u nás vybral opravdu každý, tak kromě tradiční české obuvi u nás najdete i kvalitní zdravou obuv ze všech koutů světa.
 

U nás získá slevu každý školák!
 

Nakupte u nás školní přezůvky, získejte slevovou kartu a užívejte si její výhody! Se SANTÉ vás každým rokem čeká větší sleva na školní pantofle. Když u nás každoročně nakoupíte přezůvky pro vašeho školáka, vaše sleva se každým nákupem zvýší. Zákazník, který si koupí školní přezůvky, automaticky dostane slevu 5 %, při druhém nákupu 10 %, při třetím 15 %, při čtvrtém 20 %... Můžete dosáhnout až na slevu 45 %!
 

Sbírejte razítka!
 

Od 1. srpna do 30. září při nákupu školních přezůvek v našich Ateliérech zdravého obouvání obdržíte kartičku s prvním razítkem nákupu. Postupně se můžete dopracovat až k 45% slevě na školní přezůvky.
 

1. nákup = 5% sleva
2. nákup = 10% sleva
3. nákup = 15% sleva
4. nákup = 20% sleva
5. nákup = 25% sleva
6. nákup = 30% sleva
7. nákup = 35% sleva
8. nákup = 40% sleva
9. nákup = 45% sleva

Co se skrývá pod slevovým razítkem SANTÉ?

 

Kvalita a pohodlí, každoročně narůstající sleva, široký výběr přezůvek a odborná pomoc při výběru vhodných školních přezůvek.

 

Navštivte nás v Ateliérech zdravého obouvání


Naše Ateliéry jsou pro vás otevřeny po celý rok! Najdete nás na 12 místech po celé České republice. Vyzkoušejte si naši obuv a poznejte kvalitu a pohodlí, kterou nabízí naše značka! Mrkněte na naši stránku, kde Ateliéry zdravého obouvání najdete: https://www.sante-zdravotni-obuv.cz/ateliery-zdraveho-obouvani