Obujeme Gábinu i Huga! Aneb přivítejte dvě nové velikosti pantoflí G a H

O tom, jak je přezouvání důležité, by se daly popsat desítky stran. U nás v SANTÉ - zdravotní obuvi najdete přezůvky pro všechny!

Neustále myslíme na to, jak obuv vylepšit. V letošní kolekci na vás čeká novinka. Oblíbené korkáče ve dvou šířkách - G a H.

Při výrobě dětských přezůvek dbáme především na podporu zdravého vývoje nohy. Pro ty nejmenší jsou v nabídce sandálky s pevným opatkem pro ještě více podpory. Rodiče větších dětí zase určitě ocení pantofle s usňovou stélkou a podporou kleneb.

 

Účelové přezouvání je zdraví prospěšné. A jak vlastně říkáte přezůvkám vy? Bačkory, papučky, pantofle, trepky, přezůvky… Na názvu samozřejmě nezáleží, důležité jsou vyměkčené stélky, opory pro klenby, flexibilní pásky a kvalitní materiály. 


V SANTÉ dobře víme, jak je práce ve zdravotnictví náročná, proto je v novém katalogu také široká nabídka certifikované obuvi pro zdravotníky a další profesionály. Naše zdravotní obuv vám poskytne oporu po celou vaši směnu! Bílé podrážky nezanechávají šmouhy na podlaze, mají nastavitelné pásky a umožňují zdravý a přirozený pohyb.