Péče o nohy nejen v létě

Kolik máte doma kosmetických přípravků na vaše tělo a obličej? A kolik na nohy? Většina lidí dělá tu chybu, že zaplní své police až povrch šampóny, kondicionéry, pleťovými maskami, krémy proti stárnutí, proti vráskám, proti celulitidě, ale na nohy zapomíná.

Myslete i na nohy

Nohy jsou stejně většinu roku schované v botech, tak proč by se člověk namáhal? Takové úvahy jsou špatné! Nohy si zaslouží vaši pozornost a myslím, že důvody není třeba jmenovat. Ano, velkou část roku jsou naše nohy schované v botech, ale to není důvod k tomu je zanedbávat. Většina lidí se začne starat o své nohy, až když se u nich vyskytne nějaký problém, a to už je pozdě. Pak pomůže většinou placená pedikúra nebo jiné nepřirozené řešení. Proč se o nohy nestarat průběžně po celý rok? V SANTÉ máme širokou nabídku produktů, které Vám s péčí o nohy pomohou. Pojďme si je představit!

FB-cover-(1).png

Balzám na zvláčnění kůže

Máte tvrdou popraskanou kůži na patách? Tento balzám zaručeně připraví vaše nohy na léto! Glycerin a urea hydratují pokožku. Panthenol a vitamín E mají antioxidační účinky, vyživují pokožku a udržují ji vláčnou. Kyselina mléčná napomáhá při odstraňování vrchní zrohovatělé vrstvy kůže. Pro lepší účinek a měkké nožky doporučujeme používat balzám každý den.

Sprej pro svěžest nohou

Pomocník do horkých parných dnů! Osvěžující deodorant s antiperspiračním účinkem plní hned několik funkcí. Omezuje tvorbu potu, zabraňuje zápachu a přísady mentolu a kafru působí chladivě. Zjemňuje pokožku a dodává pocit úlevy.

Sprej na ošetření nohou

S plísněmi je konec! Představujeme vám sprej, který můžete použít jak na nohy tak do bot. Tento deodorant s antimikrobiální přísadou a antiperspiračním efektem se o vše postará. Působí jemně na pokožku a zamezuje svědění.
 

Gel na unavené nohy

Volají vaše nohy po regeneraci a odpočinku? Léto bývá pro nohy náročným obdobím. Spousta nachozených kilometrů na výletech, horko a oteklé nohy. Vyzkoušejte SANTÉ gel, který zbaví vaše nohy únavy a další den tak můžete opět vyrazit vstříc dobrodružství. Extrakt z kaštanu přispívá ke zpevnění cévní stěny a zamezuje vzniku křečových žil. Panthenol pokožku zklidňuje, vyživuje a pomáhá při hojení drobných poranění.

Teď už víte, jak připravit vaše nohy na léto a čím se vybavit. Užijte si krásného počasí spolu se SANTÉ!