Darujte k Vánocům poukaz na zdravé obouvání

Rok se s rokem sešel a pomalu se nám zase blíží Vánoce.

Říkáte si, že to ale uběhlo a vy už letos opravdu nevíte, co nového vymyslet svým blízkým za dárek? Máme pro vás skvělý tip! Co třeba dárkový poukaz na nákup zdravotních bot v našich Ateliérech zdravého obouvání? Vybírat můžete z dvou cenových hodnot 1000 Kč či 500 Kč. Na nákup každého z poukazů od nás dostáváte procentuální slevu až 15 %.

Oproti minulým letům můžete vánoční vouchery zakoupit  online na našem výprodejovém e-shopu >>ZDE<<

podzim20-nahled-500.jpgpodzim20-nahled-1000.jpg 

Nejste si pořád jisti, zda-li je dárkový poukaz ta správná volba? Sepsali jsme tedy pár důvodů, proč z poukazu budou vaši blízcí určitě nadšeni:

  1. Velkou výhodou dárkového poukazu je to, že si obdarovaný může koupit boty dle své libosti. Nemusíte mít tedy strach, že by mu nesedly. Vybírat v našich Ateliérech zdravého obouvání může z širokého sortimentu barev, tvarů a velikostí české značky SANTÉ. Navíc mu zde rády s výběrem poradí naše zkušené prodavačky.

  2. Při koupi poukazu v hodnotě 500 Kč, získáváte 10% slevu a zaplatíte za něj pouze 455 Kč. U poukazu v hodnotě 1000 Kč získáváte na jejich nákup až 15% slevu, tzn. zaplatíte pouze 870 Kč.

  3. Dárkový poukaz na nákup zdravotních bot je skvělý i v tom, že dáváte svým blízkým najevo, že máte zájem o jejich zdraví a chcete, aby se kvalitně obouvali. Mnoho zdravotních problémů plyne právě ze špatného výběru nevhodné obuvi.

  4. Koupi nových bot může obdarovaný odložit tak dlouho, jak chce. Tedy skoro, platnost mají do 12. 11. 2021. Takže pokud se mu zdá, že bot má hodně, tak věřte, že v průběhu roku přijde čas, kdy si řekne, že by si měl koupit nové boty.

  5. Za dárkový poukaz si vaši blízcí mohou v Ateliérech zdravého obouvání kromě bot SANTÉ vybrat i boty brazilské značky PEGADA, či jakékoliv produkty z naší řady péče o nohy.

  6. V naší nabídce obuvi si vyberete vhodnou obuv do každého ročního období.

  7. Pokud sháníte dárek a obchody mají zavřeno (a nemusí to být ani na poslední chvílli), tak i tak si jej u nás můžete koupit z pohodlí vašeho domova i online.