Kontakty

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Adresa společnosti: SANTÉ - zdravotní obuv s.r.o.
Buštěhradská 1031
272 03 Kladno - Dubí
Telefon: 312 284 391; 393  
GSM: 721 847 590  
Fax: 312 284 392  
E-mail: info@sante-sro.cz  
Web: www.sante-zdravotni-obuv.cz  
IČ: 25147129
DIČ: CZ25147129 
ID schránka: gh8y5nq

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY A REKLAMACE

Blanka Veselá tel: 312 284 395, gsm: 724 217 624 e-mail: blanka@sante-sro.cz
Martina Tuláčková tel: 312 284 395, gsm: 602 395 305 e-mail: objednavky@sante-sro.cz
e-mail: reklamace@sante-sro.cz

FAKTURACE, DOBROPISY A TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

Irena Vůjtěchová tel: 312 284 391 e-mail: irena@sante-sro.cz
Kateřina Detková tel: 312 284 391 e-mail: katerina@sante-sro.cz
Jana Hošťálková tel: 312 284 391 e-mail: jana@sante-sro.cz

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Zuzana Fojtová tel: 312 284 393, gsm: 602 162 162 e-mail: zuzana@sante-sro.cz

ZÁPOČTY, ÚHRADY

Alena Dušková tel: 312 284 393 e-mail: alena@sante-sro.cz

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Mgr. Martina Schrötterová tel: 312 284 393 e-mail: martina@sante-sro.cz
Ivona Soldátová tel: 312 284 393 e-mail: ivona@sante-sro.cz

TRADE, SAMPLES, LOGISTICS

Mgr. Martina Schrötterová tel: +420 312 284 393 e-mail: martina@sante-sro.cz
Ivona Soldátová tel: +420 312 284 393 e-mail: ivona@sante-sro.cz

MARKETING, WEB, FB

Mgr. Martina Schrötterová tel: 312 284 393 e-mail: martina@sante-sro.cz

E-SHOP

Ivona Soldátová tel: 312 284 393 e-mail: ivona@sante-sro.cz

LIDSKÉ ZDROJE

Mgr. Martina Schrötterová tel: 312 284 393 e-mail: martina@sante-sro.cz
     

OBCHODNÍ REPREZENTANTI

Cyril Hanko tel: 724 259 209 e-mail: cechysever@sante-sro.cz
Jan Korecký tel: 606 603 673 e-mail: cechyjih@sante-sro.cz
Marek Durchánek tel: 725 919 873 e-mail: cechyvychod@sante-sro.cz
Martin Ticháček tel: 724 802 011 e-mail: praha@sante-sro.cz
Karel Vona tel: 724 229 113 e-mail: profi@sante-sro.cz
Jana Kopuletá tel: 602 613 338 e-mail: moravazapad@sante-sro.cz
Petra Plachá tel: 724 184 001 e-mail: moravasever@sante-sro.cz
Michal Žák tel: 725 919 874 e-mail: moravavychod@sante-sro.cz  

KONTAKTY - OBLAST MORAVY

Telefon: 585 438 457  
Mobilní telefon: 724 284 219  
Fax: 585 438 252  
E-mail: santeol@sante-sro.cz  
Ludmila Valouchová e-mail: l.valouchova@sante-sro.cz  

ATELIÉRY ZDRAVÉHO OBOUVÁNÍ

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/prodejni-mista

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PRO SLOVENSKO

Adresa společnosti: SANTÉ SK, s.r.o.
M. R. Štefánika 71
010 01 Žilina
Telefon/Fax:  +421 414 214 787   
E-mail: sante@sante-sk.sk  
Web: www.sante-sk.sk